Blickle ratai su flanšu

Ratai su flanšu – tai ratai, kurie naudojami, pvz., ant bėgių. Kaip jau išduoda pavadinimas, jie pasirūpina tuo, kad judėdamas transportavimo įrenginys liktų savo „vėžėje“.

Pirmaujanti ratų ir ratukų gamintoja yra įmonė Blickle Räder+Rollen. Su 900 darbuotojų visame pasaulyje, iš kurių daugiau nei 700 dirba buveinėje Švabijos Rozenfelde, Blickle atstovaujama visame pasaulyje daugiau nei 120 šalių. Iš plačios standartinės Blickle tiekimo programos galima įsigyti ratus su flanšu, kurių Ø yra nuo 50 mm iki 400 mm, o keliamoji galia nuo 50 iki 9000 kg. Pagal užklausimą gaminami ir kliento pageidaujami ratai su flanšu.


Blickle ratai su flanšu (trumpa apžvalga)


Toliau rasite serijinių Blickle ratų su flanšu ištrauką:

Ratai su flanšu SPK iš ketaus

  • SPK serijos ratai su flanšu pagaminti iš tvirto pilkojo ketaus ir nudažyti sidabrine spalva. Flanšas ir protektorius yra persukti ir ašies atžvilgiu maždaug 3° pakilę. Pasipriešinimas riedėjimui yra labai mažas ir ratai su flanšu yra ypač atsparūs dėvėjimuisi. Ratus galima įsigyti su slydimo guoliu arba su dviem įpresuotais, ilgaamžiu tepalu suteptais rutuliniais guoliais. Be to, ratų su flanšu taip pat yra ir derinyje su fiksuota gembe BS. Kronšteinas gaminamas su sustiprintais statiniais, kad būtų geriau sulaikytos ašinės jėgos.
  • Rato Ø: 50–250 mm (nuo 125 mm rato Ø be flanšo)
  • Keliamoji galia: iki 110 kg

Ratai su flanšu SPKGSPO iš suspausto lieto nailono

  • SPKGSPO serijos ratai su flanšu yra iš atsparaus lūžimui, kieto ir labai suspausto lieto nailono. Protektorius ašies atžvilgiu pakilęs 3°. Ratai su flanšu yra labai atsparūs dilimui. Ratus galima įsigyti su slydimo guoliu arba su dviem įpresuotais, ilgaamžiu tepalu suteptais rutuliniais guoliais. Be to, šį ratą iš suspausto lieto nailono iš „Blickle“ taip pat galima įsigyti kaip dvigubą ratą su flanšu (DSPKGSPO).
  • Rato Ø: 50–250 mm, dvigubi ratai su flanšu iki 200 mm
  • Keliamoji galia: iki 3000 kg, dvigubi ratai su flanšu iki 500 kg

Ratai su flanšu SPKVS iš plieno

  • SPKVS serijos ratai su flanšu ištekinti iš pagerintojo plieno. Jie pristatomi su šiek tiek suteptu alyva protektoriumi, kuris į ašį pakyla 3°. Ratai su flanšu yra ypač atsparūs dėvėjimuisi ir pasižymi ypač didele bei dinamine keliamąja galia. Ratus galima įsigyti su dviem įpresuotais, ilgaamžiu tepalu suteptais rutuliniais guoliais. Be to, pagal užklausimą ratų su flanšu taip pat yra ir derinyje su fiksuota gembe BS. „Blickle“ tiekimo programoje taip pat yra ratų su dviem flanšais (DSPK) iš plieno, kurių Ø – 200 mm.
  • Rato Ø: 50–400 mm, dvigubi ratai su flanšu iki 200 mm
  • Keliamoji galia: iki 9000 kg, dvigubi ratai su flanšu iki 1000 kg