Blickle pramoniniai ratukai

Pramoninių ratukų specialistė su plačiu pasukamų ir fiksuotų ratukų asortimentu yra įmonė Blickle Räder+Rollen Švabijos Rozenfelde.  Standartinė programa apima daugiau nei 30 000 įvairių ratų ir ratukų keliamosios galios diapazone nuo 20 kg iki 50 000 kg, skirtų įvairiems naudojimo tikslams beveik visose šakose.  Be lengvos apkrovos, transportavimo įrenginių ir didelės apkrovos ratukų, Blickle taip pat gamina specialius pramoninius ratukus iš plastiko ir nerūdijančiojo plieno. Priklausomai nuo naudojimo tikslo, ratukus galima įsigyti su įvairiausiomis tvirtinimo sistemomis, pvz., su tvirtinimo plokštele, kiauryme varžtui, srieginiu kaiščiu, įstatomu kaiščiu arba įkišamu kaiščiu.


Visi Blickle pramoniniai ratukai gaminami Vokietijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Be standartinių modelių, ratų ir ratukų gamintoja taip pat gali tiekti specialių modelių pramoninius ratukus pagal klientų reikalavimus.

Išsamią visų tiekiamų pramoninių ratukų apžvalgą rasite „Blickle“ tiekimo programoje. Tinkančius ratukus arba ratus taip pat galima patogiai rasti, naudojant produktų konfigūratorių.
Tiekimo programa-Blickle

Tiekimo programa

Produkto konfigūratorius

Produktų ieškiklis