Blickle atstovavimas leksikonuose “The Best of German Mittelstand”

Kelno specializuota ekonomikos leidykla „Deutsche Standards EDITIONEN“ pavadinimu „The Best of German Mittelstand“ („Geriausia Vokietijos vidutinio dydžio įmonė“) pristato du tomus anglų kalba šių metų ambasadorių konferencijos ekonomikos dienoje, kuri vyko 2015 m. rugpjūčio 25 d. Užsienio reikalų ministerijoje. Publikacijose atitinkamai pristatoma 100 atrinktų įmonių, kurios atstovauja sėkmingus ir atsakingus verslo atstovus ir taip leidžia išskirtinai pažvelgti į visame pasaulyje išsiskiriančias Vokietijos įmones.

Tomas „THE FAMILY BUSINESSES“ („ŠEIMOS VERSLAS“) remiasi 2014 m. „Lexikon der deutschen Familienunternehmen“ (Vokietijos šeimos įmonių leksikonu) ir atitinkamai pristato 100 šeimos įmonių su svarbiausia informacija apie istoriją, rinkodarą, šeimos įtaką, gamybines ir ekonomines bei strategines pagrindines koordinates ir įmonės dalyvavimą visuomenėje.

Tome „THE WORLD MARKET LEADERS“ („PASAULINĖS RINKOS LYDERIAI“) aprašyta 100 atrinktų Vokietijos įmonių, kurios pretenduoja valdyti pasaulinę rinką. Knygos tikslas yra į dėmesio centrą net ir tarptautiniame lygmenyje iškelti vidutinio dydžio įmones, kurios pasaulinėje rinkoje savo rinkos segmente įsitvirtino kaip „geriausios iš geriausių“ Tomas išleistas po „Vokietijos pasaulinės rinkos lyderių leksikonas“, kuris kaip naujas leidimas pasirodė 2015 m. pavasarį.

Taip pat, kaip ir vokiškuose leksikonų leidimuose, įmonė „Blickle“ taip pat minima ir šiuose abiejuose tomuose. Trečioji pagal dydį iš viso pasaulio ratų ir ratukų gamintojų įmonė per praėjusius 60 metų iš mažos karučių ratų gamintojų tapo pasauline žaidėja, turinčia daugiau nei 750 darbuotojų visame žemyne.