Red dot apdovanojimas

Tarptautiniu apdovanojimu už dizainą apdovanoti sintetiniai dvigubi ratukai

Įmonė Blickle (Rozenfeldas) įtikino „Red Dot Award 2014“ ekspertų komisiją iš 40 narių savo naujų sintetinių dvigubų ratukų „Move“ aukšta dizaino kokybe.

Tarptautiniai specialistai šiame konkurse diskutavo ir vertino 4815 pateiktų eksponatų iš 53 šalių. MOVE gavo geidžiamą produktų dizaino kategorijos „Red Dot“ kokybės ženklą.

Švabijos įmonės projektuotojai naujus ratukus suprojektavo kartu su dizaino biuru. Taip optimaliai buvo tarpusavyje sujungtos forma ir funkcija. Maksimalų važiavimo komfortą užtikrina protektorius iš termoplastinio poliuretano, kuris triukšmo emisiją sumažina iki minimumo. Be to, siekiant atitikti medicinos šakos reikalavimus, yra tiek nerūdijančių, tiek ir laidžių elektrai ratukų.

dėl didėjančios sintetinių ratukų paklausos Blickle pradėjo investuoti į plastmasės gamybą, Ir ši strategija yra pelninga. Praėjusiais metais apyvarta nuolat didėjo. Apie teigiamą sintetinių dvigubų ratukų įsitraukimą į rinką patvirtina ir apdovanojimas už dizainą. 2014 m. liepos 7 d. Esene bus švenčiama garsaus tarptautinio produktų konkurso pabaiga: „Red Dot Award“ įteikimas. „Red Dot“ muziejaus laimėtojų parodoje sintetiniai dvigubi ratukai keturias savaites bus pristatomi plačiajai visuomenei. Po to ratukai bus nuolat eksponuojami įmonėje.