Mokinių vizitas-WG-Hechingenas

Atradimų diena mokiniams prancūzų kalba

Prancūzija yra viena svarbiausių Vokietijos prekybos partnerių
. Kokią ekonominę reikšmę turi Vokietijos ir Prancūzijos santykiai, praeitą savaitę įmonėje Blickle Rozenfelde sužinojo Hechingeno profesinės gimnazijos mokiniai.


Vokietijos ir Prancūzijos jaunimo tarnybos iniciatyva atradimų dieną įmonės atidaro savo duris mokiniams. Denise Blickle, Blickle Räder+Rollen vadovybės narė, pati yra prancūzė ir jai buvo labai svarbu dalyvauti šiame projekte. Taip Hechingeno ekonomikos ir socialinių mokslų gimnazijų 17 mokinių su savo prancūzų kalbos mokytoja Dietmar Emperle aplankė įmonę.

Prezentacijoje prancūzų kalba eksporto srities vadovas Frank Lühe pristatė verslo santykius su Prancūzija ir apvedžiojo mokinius po įmonę. Gaminama tik buveinėje Rozenfelde. Su Blickle filialu Prancūzijoje ir Kanados pardavimų bendrove eksporto skyriaus darbuotojai bendrauja prancūzų kalba. Tolesnėje diskusijoje mokiniai pateikė klausimus prancūzų kalba ir taip galėjo parodyti savo geras kalbos žinias.

Į klausimus mokymų tema atsakinėjo personalo skyriaus darbuotojas ir DH studentė Linda Weisser. Linda Weisser praėjusiais metais pati baigė semestrą užsienyje ir taip iš savo patirties galėjo mokiniams pranešti, kokios svarbios profesiniam gyvenimui yra užsienio kalbos.