Sėkmingas dalyvavimas LogiMAT 2015 parodoje

2015 m. vasario 10–12 d. Blickle vėl buvo atstovaujama vienoje iš svarbiausių pasaulio intralogistikos parodų – LogiMAT Štutgarte.

Pasirodymo centre buvo LogiMAT suprojektuotas parodomasis vežimėlis su Blickle sukurta pavaros koncepcija. Dėl elektra varomų ratų galima gerokai sumažinti pajudant iš vietos reikalingą jėgą. O dėl didelės Blickle ratukų keliamosios galios transportavimo vežimėlį galima judinti ir juo manevruoti jį kontroliuojant.

Be to, didelio lankytojų susidomėjimo sulaukė Blickle eksponuojami ratukai su būgniniais ir avariniais stabdžiais. Jie išsiskiria dideliu stabdymo efektyvumu ir tuo pačiu mažomis jėgos sąnaudomis. Stabdžius galima valdyti įvairiais valdymo būdais, pvz., trauklių ir svirčių sistema arba lynine traukle. Dėl uždaro kronšteino stabdžių trinkelės apsaugotos nuo korozijos ir nešvarumų, tuo tarpu stabdžio efektyvumas užtikrinamas, nepriklausomai nuo drėgmės ir važiuojamosios dalies taršos. Abi stabdžių sistemas galima įsigyti tiek kaip pasukamus ratukus, tiek ir kaip fiksuotus ratukus ir jos pirmiausia naudojamos transportavimo įrenginiuose su didesnėmis ribinėmis darbinėmis apkrovomis kaip važiavimo ir stovėjimo stabdys.

Vadovaujantis akcininkas Reinhold Blickle paskutinę parodos dieną padarė teigiamą išvadą: „Mus nudžiugino daugybė pokalbių su susidomėjusiais asmenimis ir klientais bei parodos eigoje galėjome užmegzti daug įdomių kontaktų.“