Blickle ratai ir ratukai LogiMAT 2014

Blickle Räder+Rollen 2014 m. vasario 25–27 dienomis prisistatė 12 kartą Štutgarte vykusioje specializuotoje tarptautinėje platinimo, medžiagų ir informacijos srautų parodoje LogiMAT.

Parodoje, kuri kasmet džiaugiasi vis didesniu populiarumu, 2014 m. apsilankė daugiau nei dešimt procentų lankytojų. Taip pat ir Blickle 2014 m. savo parodos stende galėjo pasveikinti gerokai daugiau lankytojų.

Didesniame nei 80 kvadratinių metrų stende buvo pasiūlyta daugybė ratų ir ratukų. Be to, pirmą kartą buvo gyvai pristatyti nauji HRLK serijos išlyginimo ratukai bei belaidis varantysis ratas su integruotu varikliu ir akumuliatoriumi EZBS.
Nauji HRLK serijos išlyginimo ratukai lankytojams patiko ne tik dėl jų didelio valdymo patogumo, bet ir tuo pačiu dėl jų kompaktiškos konstrukcijos ir stabilumo.

Ir tai dar ne viskas. Lošime visi dalyviai, kurie teisingai atsakė į klausimus apie naują išlyginimo ratukų seriją, galėjo laimėti 10 čekių degalams po 50 eurų kiekvienas. Laimėtojai bus informuoti šiomis dienomis.

Blickle taip pat bus atstovaujama stende gegužės mėnesį vyksiančioje CeMAT Hanoveryje.