jungheinrich tiekėjų apdovanojimas

Blickle gauna Jungheinrich tiekėjų apdovanojimą

2015 m. balandžio 23 d. Jungheinrich AG apdovanojo 2014 metų tiekėjų apdovanojimais. Gamykla „Moosburg“ įmonę Blickle Räder+Rollen apdovanojo kaip geriausią 2014 m. tiekėją kategorijoje „Plastikas, ratai, guoliai, standartinės dalys ir padangos“

Vertinimo laikotarpyje nuo 2014 m. sausio mėn. iki gruodžio mėn. Jungheinrich įvertino savo tiekėjų kokybę ir veiklą. Žiuri įtikino Blickle patikimumas ir visada aukšta tiekimo kokybė. Direktorius Reinhold Blickle asmeniškai priėmė apdovanojimą Liuneburge. Jis trumpai padėkojo už apdovanojimą ir atkreipė dėmesį į savo darbuotojų ypatingą dalyvavimą įmonės veikloje, dėl kurio buvo pasiekti šie rezultatai. Jų dėka pavyko „iš kelių tūkstančių tiekėjų būti išrinktiems geriausiais“.

Jungheinrich su daugiau nei 10 000 darbuotojų ir didesne nei dviejų milijardų eurų koncerno apyvarta yra tarptautinėje rinkoje pirmaujanti paslaugų teikėja įmonės vidaus logistikos srityje ir yra žinoma savo pramoniniais krautuvais. Be centrinės koncerno būstinės Hamburge, Jungheinrich turi dar šešias kitas gamybos vietas Vokietijoje. Jau 2013 m. iš Jungheinrich gamyklos Landsberge Blickle gavo apdovanojimą už savo vykdomą tiekimą.