Elektros pavarų koncepcija

Blickle yra handling awards 2015 laimėtoja

Elektros pavarų koncepcija pavergia kvalifikuotą žiuri

Jau antrą kartą „handling“ redakcija kartu su parodos organizatoriumi P.E. Schall skyrė apdovanojimą „handling award“. Konkursas skirtas visiems mechaninių, elektros ir mechatroninių sprendimų, susijusių su gamyklos automatizavimu ir įmonės vidaus procesų optimizavimu, srities gamintojams.

Nepriklausoma žiuri, sudaryta iš šakos specialistų, įmonės Blickle elektros pavarų koncepciją dabar paskelbė kategorijos „Sandėliavimas, komplektavimas, perkrovimas ir transportavimas“ laimėtoja.

Elektrinis pagalbinis Blickle pajudėjimo iš vietos įtaisas – tai modulinė įvairių transportavimo įrenginių ir priekabų sistemų pavaros sistema. Įrenginiai, kurių bendroji masė yra iki dviejų tonų, paprastai ir lengvai tampa mobilūs.  
Dėl didelės iki 120 daN pastūmos jėgos galimas jėgas tausojantis transportavimo įrenginio / priekabos pajudėjimas iš vietos. Dėl reikalingos gerokai mažesnės jėgos, palyginti su rankiniu stūmimu, gerokai sumažėja operatoriaus kūno apkrova įmonės viduje transportuojant medžiagas. Taip apsisaugoma nuo raumenų ir griaučių ligų ir taip sumažėja išlaidos už prastovos dėl ligos dienas. Ergonomijos ir sveikatos apsaugos darbo vietoje temos įgauna didesnės reikšmės ne tik demografinės plėtros atžvilgiu.
Be to, pagalbinis Blickle pajudėjimo iš vietos įtaisas pasižymi lengvu, intuityviu valdymu ir labai dideliais saugos standartais.

Naudojant sistemą, galimi iki 500 pajudėjimų iš vietos, esant visiškai įkrautam akumuliatoriui. Be to, vilkimo režimu akumuliatorius galima įkrauti rekuperaciniu būdu per valdiklį. Taip įkrovikliu reikia įkrauti tik išimtiniais atvejais.  

Naudojant brandžius firminius komponentus (variklius, valdiklius, valdymo elementus, akumuliatorius), užtikrinamas labai didelis patikimumas bei labai geras pavaros sistemos kainos ir našumo santykis.