G16 – naujas bendrasis katalogas yra čia

635 psl. ratų ir ratukų bet kokiam poreikiui

635 psl. rasite bet kokiam taikymui tinkamą ratą arba ratuką. 12 naujų ratų serijų ir 44 naujos ratukų serijos – naujausias katalogas vėl siūlo daug daugiau gaminių nei ankstesnė versija. G16 kataloge yra informacijos apie 30000 gaminius maždaug 635 puslapių. „Blickle POTHS, ALB ir POBS buvo įtrauktos į standartinį asortimentą greta naujų gaminių, pvz., sintetinio ratuko FLOW arba ratų su poliuretano protektoriumi „Vulkollan“. Platus išlyginimo ratukų asortimentastaip pat buvo įtrauktas į naują katalogą.
Naujajame „Blickle“ kataloge yra atskiras skyrius, skirtasantistatiniams ir elektrai laidiems ratams,atsižvelgiant į jų padidėjusį populiarumą pastaraisiais metais. Taip pat įtraukėme naują didelės apkrovos ratuką: Didelės apkrovos ratukas LSD-GSPO 500 PR turi labai didelę 30 000 kg keliamąją galią.
Katalog_6 Ar nerimaujate dėl saugos savo gamybos įmonėje? Turime jums naudingą naujovę. „Blickle FS“ pėdos apsauga buvo įtraukta į standartinį įvairių kronšteinų serijų asortimentą.

Naujajame kataloge daug daugiau vietos nei ankstesnėje versijoje skiriama specialių sprendimų skyriui. Naujai išplėstame skyriuje pateikiama išsami mūsų populiarių specialių sprendimų, stabdžių sistemų ir ratų rinkinių apžvalga. Be to, aprašomos modulinės elektrinės pavaros sistemos, priklausančios „ErgoMove“ serijai. Jeigu jums svarbi ergonomika ir darbuotojų sveikata, rekomenduojame peržvelgti šiuos puslapius.

Jei išsamiame standartiniame asortimente negalite rasti tai, ko ieškote, mūsų dizaineriai mielai padės sukurti pritaikytą sprendimą. Informacijos apie kai kurias specialias versijas, kurias sukūrėme klientams, galima rasti čia Taip pat galite naudoti kontaktinę formą norėdami nurodyti savo reikalavimus.