Focus Special Mention apdovanojimas

MOVE gavo Badeno-Viurtembergo dizaino centro apdovanojimą

Sintetinis dvigubas Blickle ratukas MOVE 2014 m. rugsėjo 26 d. Liudvigsburge gavo dar vieną apdovanojimą. Kartu su tarptautiniu Badeno-Viurtembergo tarptautiniu apdovanojimu už dizainą, kuris taip pat žinomas ir kaip „Focus Open“, dabar, be „Red Dot Award“, Blickle gauna ir kitą apdovanojimą už dizainą

MOVE gavo „Focus Special Mention“ kategorijoje „Įranga – medicininis inventorius“. Iš pateiktų 230 eksponatų 31 produktas buvo apdovanotas apdovanojimu „Focus Special Mention“. Be to, 13 produktų gavo „Focus Gold“, o 35 – „Focus Silber“. „Focus Open“ ypatumas yra tas, kad tai yra valstybinis apdovanojimas, kurį skiria Finansų ir ekonomikos ministerija. Nuo dabar apdovanotus konkurencingus produktus galima matyti Informacijos ir meno muziejuje (MIK) Liudvigsburge. Parodoje bus pristatomi šių metų „Focus Open“ laimėtojai dar iki 2014 m. lapkričio 9 d.

Sintetinis dvigubas ratukas buvo suprojektuotas bendradarbiaujant su garsiu Pforcheimo dizaino biuru. Dėl lygaus paviršiaus MOVE lengva valyti ir jis atitinka visus medicinos šakos higienos reikalavimus. Ratukas pasižymi nedideliu pasukimo spinduliu ir kompaktišku konstrukciniu aukščiu. MOVE galima įsigyti dviejų dydžių su 125 mm ir 150 mm ratų skersmeniu, įvairių spalvų variantų ir plačiu tvirtinimo galimybių pasirinkimu.