Blickle tarp 100 lyderių

Vokietijoje yra daug įmonių, kurių apyvartos augimas per paskutiniuosius metus gerokai viršijo vidurkį. Daugiausia tai yra vidutinė dydžio įmonės – Vokietijos ekonomikos variklis su 15 milijonų darbo vietų Federacinėje Respublikoje. Jos turi nišų arba randa naujų kelių ir taip yra ypač sėkmingos. Viena iš šių įmonių yra Blickle, kuri dabar įžengė į 100 vidutinio dydžio labiausiai augančių įmonių sąrašą.

Praėjusią savaitę žurnalas „Wirtschaftswoche“ („Ekonomikos savaitė“) paskelbė labiausiai augančių Vokietijos pasaulio rinkos lyderių sąrašą (nuo 2002 m. iki 2012 m.), kurių apyvarta siekė nuo 50 milijonų iki vieno milijardo eurų.

Vadovaujantis akcininkas Reinhold Blickle šiandien didžiuojasi savo įmonės darbu: įmonė Blickle kasmet nuo 2002 iki 2012 paaugo 7,1 procento. Nepaisant bankų žlugimo ir finansų krizės. Dabartinė įmonės apyvarta yra daugiau nei 158 milijonai ir 2014 m. ji padidėjo 14 procentų.

Kur slypi šeimos įmonės sėkmė, kad šiuo metu visame pasaulyje dirba daugiau nei 750 darbuotojų? „Laikydamiesi savo šūkio „we innovate mobility“, mes nuolat investuojame į naujas technologijas ir gamybos įrenginius bei plėtojame savo tarptautinį pardavimų tinklą“, sako Reinhold Blickle. To pavyzdžiai yra jauniausios dukterinės įmonės Kinijoje ir Turkijoje. „Tai yra augančios rinkos, kuriose, viena vertus, mes matome didelį potencialą, kita vertus – didėja aukštos kokybės ratų ir ratukų „Made in Germany“ poreikis.

Šiandien Blickle visame pasaulyje turi 16 savo pardavimo bendrovių ir ji tiekia savo produktus į 120 pasaulio šalių. „Mes norime būti vietoje ir mums yra svarbi kokybė bei trumpi pristatymo terminai“. Kitos didelės investicijos suplanuotos ir mūsų pagrindinėje gamykloje Rozenfelde.