Naujienos-Aukštų stovų sandėlio plėtra

Planuose aukščiausias statinys Colernalbo apskrityje

Kaip jau pranešta, įmonė Blickle Räder+Rollen stato antrąjį aukštų stovų sandėlį bei taip dar kartą patvirtina, kad pagrindinė jos buveinė išlieka Rozenfeldas. Aukštų stovų sandėlis, kurio bendrasis aukštis yra apie 40 metrų, dar kartą 13 metrų yra aukštesnis už prieš penkerius metus pastatytą padėklų sandėlį.

Šiuo metu planuojami statybos darbai Rozenfeldo pramoniniame rajone – Dornbrunene. Jau gegužės pradžioje statybos projektas buvo pradėtas, iškasant duobę atraminei plokštei ir sprinklerinei sistemai. Tada liepos mėn. 80 cm storio atraminei plokštei buvo atvežta 1500 kubinių metrų betono, kas atitinka virš 20 vienbučių namų betono tūrį. Šiuo metu įrengiamos plieninės stelažų konstrukcijos, kad po to būtų galima sumontuoti stogo ir sienų elementus. Tuo metu sumontuojama maždaug 1300 tonų plieno. Tada nuo spalio mėn. suplanuotas visos tiekimo technikos montavimas bei saugojimo ir paieškos sistemos įrengimas.

Statybos numatytos baigti šių metų gale, kad sistemą būtų galima pradėti eksploatuoti jau 2016 m. pradžioje. Plėsdama automatinį aukštų stovų sandėlį, įmonė ruošiasi ateičiai: sandėlio talpa buveinėje Rozenfelde padidinama daugiau nei 28 000 plotais padėklams pastatyti daugiau nei 43 000 vietų.