Projektavimas-Konstravimas-FE-Ratai-Ratukai-Blickle

Mūsų iššūkis vadinasi kliento pageidavimas.

Naujovės yra mūsų verslas.

Rato išradimas iš naujo: mūsų inžinieriai dirba prie šios užduoties diena iš dienos. Čia mūsų tikslas yra sukurti geriausią ratą, geriausią ratuką bet kokiems mūsų klientų reikalavimams. Funkcionalumas, efektyvumas, ilgaamžiškumas ir sauga taip pat yra dėmesio centre, kaip ir dizainas, ergonomiškumas ir patvarumas. Taip atsiranda pažangūs sprendimai, kuriais mūsų klientams siūloma išskirtina produkto teikiama nauda. 


Su moderniausia technika ir metodais, tokiais, kaip, pavyzdžiui, linijiniai ir nelinijiniai FEM skaičiavimai bei bendradarbiavimas su garsiais institutais, mūsų projektuotojai įgyvendina naujas idėjas. Geriausias pavyzdys yra poliuretano protektoriai „Besthane®“, kurie nustato naujus važiavimo komforto ie pasipriešinimo riedėjimui kriterijus.

Nesvarbu, ar tai visiškai nauji kūriniai ar produktų pritaikymas pagal klientų pageidavimus, sujungus konstrukciją ir savo gaminamus įrankius, naujovės gali greitai būti parengtos serijinei gamybai.  Be to, dėl didelių savo gamybos apimčių galima nebrangiai įgyvendinti specialius sprendimus net ir esant mažai partijai. Dažnai nuo kliento užklausos iki gatavo pavyzdžio arba galutinio produkto praeina tik kelios dienos. 
Dėl ilgametės patirties, grindžiamos klientų projektais iš įvairių šakų, mūsų inžinieriai gali greitai suvokti mūsų klientų keliamas užduotis.

Blickle – Jūsų kompetentingas kūrybinis partneris. Bendrai rasime sprendimą net ir kompleksinėms mobilumo problemoms.