Mūsų kelias. Sava produkcija.

Moderniausia gamybos technologija ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai

Pirmauti rinkoje, vadinasi, atitikti didelius klientų reikalavimus ir lūkesčius. Mūsų kelias: mes gaminame patys – nuo pat pradžių iki aukščiausio lygmens. Taip, iš vienos pusės, mes visiškai kontroliuojame kokybę ir pristatymo terminus. Iš kitos pusės, mes galime greitai ir lanksčiai reaguoti į kliento bei rinkos reikalavimus. Naudodami moderniausią gamybos technologiją ir turėdami aukštos kvalifikacijos komandą, savo klientams galime garantuoti jiems įprastą, visada aukštą Blickle kokybės standartą,

Mūsų kompetencijos sritys yra:

 • Įrankių gamyba-Ratai-Ratukai-Blickle

  Įrankių gamyba

  Mūsų pagrindinės kompetencijos prasideda jau gaminant įrankius. Čia labai modernus mašinų parkas mūsų kvalifikuotiems darbuotojams padeda pagaminti aukštos kokybės įrankius mūsų štampavimo cechui, poliuretano gamybai ir plastmasės liejimo cechui. Dėl trumpo realizavimo laiko naujovės greitai patenka pas klientą arba į rinką. Dėl kruopščios ir reguliarios įrankių techninės priežiūros bei remonto garantuojamas ilgalaikis didelis kiekvieno atskiro įrankio našumas bei ilgesnė už vidutinę eksploatavimo trukmė.

 • Plieno performavimas-Ratai-Ratukai-Blickle

  Štampavimo ir performavimo technika

  Mūsų didelį presų parką sudaro hidrauliniai ir ekscentriniai presai bei štampavimo automatai, kurių presavimo jėga neviršija 630 tonų. Čia galima automatiškai štampuoti ir performuoti iki 10 mm skardos storio rites. Naudodami pačių sukurtus ir pagamintus nuosekliojo veikimo štampus, gaminame plieno ir nerūdijančio plieno komponentus, kuriuos be tolesnio papildomo apdirbimo galima įtraukti į automatinį montavimą. Kartu su trumpu įrangos montavimo laiku mes įgyvendiname racionalią didelių ir mažų serijų gamybą.

 • Suvirinimas-Ratai-Ratukai-Blickle

  Suvirinimas

  Blickle didelės apkrovos ratai ir ratukai išlaiko iki 50 tonų. Todėl mūsų suvirinimo ceche pirmoje vietoje yra tobulumas ir sauga. Mes suviriname rankiniu būdu ir automatizuotai. Be ypač modernių suvirinimo robotų bei išilginio ir apvalaus suvirinimo įrenginių, mūsų kvalifikuoti suvirinimo inžinieriai ir sertifikuoti suvirintojai garantuoja tolygias aukštos kokybės suvirintąsias jungtis. Dėl reguliarių metalografinių suvirintųjų siūlių tyrimų šioje gamybos srityje užtikrinami aukšti kokybės standartai.

 • PU-Gamyba-Ratai-Ratukai-Blickle

  Poliuretano gamyba

  Įvairiems naudojimo tikslams pagal užsakymą Blickle sukūrė įvairius poliuretano tipus. Blickle poliuretano dangose "Extrathane®", "Softhane®", "Besthane®" ir "Besthane® Soft" slypi ilgametės patirties jungtinė kompetencija kuriant ir gaminant poliuretaną. Optimali tiksliai suderintų medžiagų receptūrų ir išmanių gamybos procesų sąveika lemia galutinio produkto kokybę, taigi, ir dangos kietumo, atšokimo elastingumo, dilimo, keliamosios galios, pasipriešinimo riedėjimui, atsparumo hidrolizei ir lankstumo šaltyje parametrus, kurie turi lemiamą reikšmę poliuretano ratuose. Automatines gamybos linijas, skirtas didelių serijų gamybai, papildo specialūs mažų serijų ir specialių modelių liejimo įrenginiai.

 • Plastiko purškimo liejimas-Ratai-Ratukai-Blickle

  Plastmasės injekuojamasis formavimas

  Blickle gali gaminti įvairiausius sintetinius ratus – nesvarbu, ar iš nailono, polipropileno arba TPE, ar karščiui atsparius, laidžius elektrai, sustiprintus stiklo pluoštu, ar daugybę kitų variantų. Dėl mūsų ypač modernios plastmasės gamybos galime gaminti ne tik ratus, bet ir sukomplektuotus pasukamus ir fiksavimo ratukus įvairioms naudojimo sąlygoms. Blickle gamina įvairiausius sintetinius ratus – nesvarbu, ar karščiui atsparius, laidžius elektrai, sustiprintus stiklo pluoštu, ar daugybę kitų variantų. Tačiau mes gaminiame ne tik ratus iš įvairių plastikų, bet ir sukomplektuotus pasukamus ir fiksuotus ratukus. Mūsų didelį mašinų ir įrenginių parką plastikinių dalių gamybai naudojant purškimo techniką sudaro naujausios, ypač modernios pirmaujančių Vokietijos gamintojų mašinos. Mašinų uždarymo jėga tiksliai priderinta prie įvairių plastikinių produktų ciklo laikų. Be 1K ratų, robotais valdomais įrenginiais taip pat gaminami 2 komponentų ratai. Taip kartu su automatiniu medžiagų tiekimu galima ekonomiška gamyba.

 • Montavimas-Ratai-Ratukai-Blickle

  Montavimas

  Kronšteinams ir ratukams montuoti Blickle sukūrė automatines gamybos linijas. Taip mes galime montuoti nebrangiai, racionaliai ir užtikrindami aukštą kokybę. Iš esmės montavimo darbus pagal šūkį Žmonės, kur reikia, mašinos, kur galima atlieka robotai stebint kameroms. Čia savo lankstumą mes išsaugome, taikydami rankų darbą, kad taip galėtumėte įgyvendinti specialius klientų norus mažose serijose. Dėl daugybės į gamybos linijas integruotų tikrinimo ir kontrolės sekcijų užtikrinamas mūsų aukštas kokybės standartas.